Kinky Events in Czechia

It's not all about swinger clubs. The strongest local community in Czechia, people around Milk & Honey, know always enough about upcoming sex-positive events in Prague and in a wide area.

Female workshops, art exhibitions, and last but not least PARTIES!

Wall

ProfilbildProfilbild
**********ey_cz
6 Posts
Thread creator Group moderator 
13 Years of the Milk & Honey Collective in Prague
(Česky níže.)

Our last event of the year, "Milk & Honey Originals Libertinage," was a great end to a successful year for our community. We thank all the participants, models, active guests, the club staff, and its management for a sensational atmosphere and an unforgettable experience! This night cannot be confused with any other we have ever experienced at Le Clan. And that this autumn was vibrant, breaking attendance records.

We are waiting for a break of several weeks until the big celebration of 13 years of the Milk & Honey community.
Every year, you can look forward to a rich program that will take place until late in the entire club area.

Thank you for being a part of this well-functioning project. We wish you lots of health, joy, and exciting experiences in the New Year!

All other event dates are now published; Save the Date!

🎫 https://milkandhoneyprague.club/
👗 https://shop.milkandhoneyprague.club/harness/

Naše poslední akce roku „Milk & Honey Originals Libertinage“ byla věříme skvělým koncem úspěšného roku naší komunity. Děkujeme všem účastníkům, modelům, aktivním hostům, ale i personálu klubu a jeho vedení, za senzační atmosféru a nezapomenutelný zážitek! Tato noc se zařadila mezi ty, které nepůjde zaměnit s žádnou jinou, kterou jsme kdy v klubu Le Clan zažili. A že byl letošní podzim opravdu bohatý, trhající rekordy návštěvnosti.

Nyní, nás čeká několikatýdenní pauza, až do velké oslavy 13 let komunity Milk & Honey.
Jako každý rok, se můžete těšit na bohatý program, který bude do pozdních hodin probíhat v celém prostoru klubu.

Děkujeme, že jste součástí tohoto dobře fungujícího projektu. Přejeme vám do Nového roku mnoho zdraví, radosti a vzrušujících zážitků!

Všechny další termíny akcí jsou nyní zveřejněny; Save the Date!
🎫 https://milkandhoneyprague.club/
👗 https://shop.milkandhoneyprague.club/harness/
*****ara Couple
400 Posts
Hello everybody, we are a czech/german couple from Brno and we are the founders of the group Tschechien to which we would like to invite you in case that you have a more deeper relationship to the country and the people. We look forward to your applications.

Ahoj všichni, jsme česko-německý pár z Brna a založili jsme skupinu Tschechien do které bychom Vás rádi zvali v případě, že k naší zemi máte trochu hlubší vztah. Těšíme se na Vaše přihlášení.

Hallo alle zusammen, wir sind ein deutsch-tschechisches Paar aus Brünn und Gründer der Gruppe Tschechien in die wir Dich/Euch gern einladen würden, falls Ihr ein etwas tieferes Verhältnis zu Land und Leuten habt oder haben wollt. Wir freuen uns über Eure Bewerbungen.

Lucie & Marco
ProfilbildProfilbild
**********ey_cz
6 Posts
Thread creator Group moderator 
Wall
You can find updates about the group “Kinky Events in Czechia” here.